Artdelight Hanglamp Marino 40cm - Titan
Toevoegen aan winkelwagen
Artdelight
(0)
Op voorraad
Op werkdagen vóór 15.00 besteld, dezelfde dag verzonden!
  • 30 dagen Bedenktijd
  • Verzending door heel de EU
  • Alleen premium A-merken
Productomschrijving
Fitting/lichtbron (excl.): E27 / 40W max. / 1-lichts
Materiaal: Aluminium/glas
Afmeting(en): HxØ: 37x40cm, Textielsnoer 1,5m lang, plafondkapje ØxH: 10x2,5cm
Uitvoering: Titan/glas
Energieklasse:
Meer weten over de nieuwe Energielabels (2023)? Klik dan hier.
Specificaties
Artikelnummer
HL MARINO-40 TI
EAN Code
Merk
Artdelight
Afmetingen (L x B x H) in cm
37 x 40 (H x Ø)
Snoerlengte in cm
150
Type Fitting
1 x E27 | 1 x Max. 60 Watt | 1-lichts
Lichtbron inbegrepen
Dimfunctie
In Hoogte Verstelbaar
Type Materiaal
Glas / Metaal
Kleur / Uitvoering
Titan (Spiegelend Rookglas)
Wattage / Lichtopbrengt (Lumen)
Afhankelijk van de Lichtbron keuze
Kleurtemperatuur (Kelvin)
Past over Centraaldoos
IP-Waarde
IP20 | Stofdicht
Energieklasse
Garantietermijn
2 Jaar
Reviews
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Vragen? Onze experts helpen je graag!
Neem vrijblijvend contact op via [email protected] of +31850606505.
Product bundels
[Bundel] Compleet met een Calex dimbare E27 Led lichtbron (goud)
Hanglamp Marino 40cm - Titan + E27 Led Filament Globe 125mm Gold 4,5W 2100K 470lm - Dimbaar
Op voorraad
[Bundel] Compleet met een Calex dimbare E27 G125 Led lichtbron (helder)
Hanglamp Marino 40cm - Titan + E27 Led Filament Globe 125mm Clear 4W 2300K 350lm - Dimbaar
[Bundel] Compleet met een Calex dimbare E27 G125 Led lichtbron (goud)
Hanglamp Marino 40cm - Titan + E27 Led Filament Globe 125mm Gold 3,8W 2100K 250lm - Dimbaar
[Bundel] Compleet met een Calex dimbare E27 ST64 Led lichtbron (helder)
Hanglamp Marino 40cm - Titan + E27 Led Filament Rustiek Clear 3,5W 2300K 250lm - Dimbaar
[Bundel] Compleet met een Artdelight Led Dimmer 3-200W (Wit)
Hanglamp Marino 40cm - Titan + Led Dimmer 3-200W - Wit
-1%
[Bundel] Compleet met een Calex dimbare E27 ST64 Led lichtbron (goud)
Hanglamp Marino 40cm - Titan + E27 Led Filament Rustiek Gold 3,8W 2100K 250lm - Dimbaar